Zespół Legendary Lifestyle Café, Juan Nance, Marcus Hatten i Kirsten Allen, szczyci się tym, że jest "czymś więcej niż firmą", ale raczej systemem wsparcia zainwestowanym w zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców Baltimore City w społecznościach o niższych dochodach, które mają niewielki lub żaden dostęp do świeżych produktów. Juan Nance, jeden ze współwłaścicieli Legendary Lifestyle Café ma zaraźliwe poczucie entuzjazmu i pasji, które bez wątpienia przełoży się na jego wysiłki, aby zapewnić zdrowsze alternatywy żywieniowe w lokalnej społeczności. Juan stwierdził: "...pandemia pokazała wielu z nas, że to właśnie małe rzeczy w życiu są ważniejsze niż wielkie sprawy, za którymi gonimy każdego dnia...".

Juan zdradził swój przepis na sukces, na który składa się afrykańska kultura, poczucie wspólnoty, dobre samopoczucie i nie wspominając o "legendarnych ludziach". Legendary Lifestyle Café posiada jedną z naszych sokowirówek z trzciny cukrowej SC-3 z certyfikatem NSF. Planują wykorzystywać ją do przygotowywania różnych wariantów świeżych soków, które będą podawane na żądanie. Jessie Clark, specjalista ds. marketingu Juicernet zapytał Juana, jaka jest jego ulubiona cecha sokowirówki SC-3 Sugarcane, a on wspomniał, że docenia fakt, iż sokowirówka SC-3 jest montowana w USA. Zauważył również, że nasza sokowirówka do trzciny cukrowej pozwoliła mu na uzyskanie znacznie większej wydajności przy wyciskaniu soku z trzciny cukrowej.

W każdą sobotę w Legendary Lifestyle Café odbywa się "Sobota z trzciną cukrową". Podczas tej imprezy można posłuchać muzyki house, afro-beats, roots reggae i wypić sok z "brudnej trzciny" z koktajlem "twist". Jeśli kiedykolwiek będziesz w Baltimore w stanie Maryland, koniecznie wpadnij na świeży sok z trzciny cukrowej!

Wielkie otwarcie Legendary Lifestyle Café planowane jest na maj 2021 roku!

https://juicernet.com/sugarcane-juicers/nsf-certified-sugarcane-juicer-sc-3/

https://www.legendarylifestylecafe.com/